Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to święto, które wywołuje różne emocje zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Jednak może być ono dobrą okazją, by się wspólnie śmiać i wesoło bawić.

Z tego założenia wyszli uczniowie Szkoły Podstawowej w Stasinie przygotowując program artystyczny mający uświetnić Dzień Kobiet w naszej szkole, jak również dla Pań z Gminy Konopnica.

Gminna uroczystość odbyła się w remizie strażackiej w Motyczu Leśnym, w obecnosci władz naszej gminy.

W niepowtarzalnych kreacjach aktorskich, z humorem uczniowie przedstawili historie z życia wzięte. Nieposłuszna Wanda, niby nie chciała rycerza, ale w końcu razem poszli na tańce. Zadziorna Niusia, nie była zadowolona z pomysłu swojego maczo Bogusia, jednak wspólnie wybrali się na spacer. W obu historiach żyli długo i szczęśliwie, bo po prostu umieli się dogadać.

Dialogi o życiu przeplatały się z informacjami z TNV8 relacjonowanymi przez Kazika Kurczoka i Przemysława Kobieciarza. Młodzi aktorzy świetnie budowali napięcie i rozbudzali ciekawość widza.

Występ uświetnił zespół, który zachwycił nie tylko tańcem, ale i pięknymi strojami.

Cały występ zyskał ogromny aplauz, rozbawiona widownia żywo reagowała na grę młodych aktorów.  Było wspaniale!!!

W przedstawieniu udział wzięli:

Nikola Kowalczyk, Oliwia Augustowska, Michał Zarajczyk, Łukasz Kwiecień, Kamil Maszewski, Paweł Augustowski, Karolina Gogłoza, Adam Wadowski, Antoni Misztal, Iga Gaweł, Klaudia Kowalczyk, Klaudia Wróblewska, Julia Ostrowska, Maria Jóźwicka, Liwia Kowalska, Karolina Podlaszewska.

Dźwięk –Tomasz Podgórski

Scenariusz i reżyseria przedstawienia

Aneta Podleśna i Regina Wójcik.