Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny i Matematyczny uczniów klas III

W dniach 17 i 18 maja 2012r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Bełżycach odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny i Matematyczny uczniów klas III. W Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym brało udział 38 uczniów z trzech gmin. Naszą szkołę reprezentowali : Liwia Kowalska, Antoni Misztal i Bartłomiej Jaśkowski.
Tytuł Wicemistrza otrzymali:
1. Liwia Kowalska
2. Antoni Misztal
W Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym zaś uczestniczyło 34 uczniów. Uczniowie naszej szkoły, którzy zakwalifikowali się do Konkursu Ortograficznego to: Liwia Kowalska, Olga Wójcik, Grzegorz Wydra. Wyróżnienie otrzymała:
1.Liwia Kowalska
Uczniowie zmagali się z dość trudnymi problemami ortograficznymi i matematycznymi, ale oczywiście na miarę mistrzów.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!