Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”🚒🔥

Mamy to!!! 🥇
Gabryś zajął pierwsze miejsce w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej 🔥OTWP „Młodzież zapobiega pożarom” w kat kl. I-IV.🚒
……Przed testem konkursowym Gabriel pił napój. Pod nakrętką trafił mu się napis: Lecimy! To był znak !😆 Poleciał po pierwsze miejsce!!! 🏆👏
Gabryś niedługo będzie reprezentował Gmina Konopnica w kolejnym etapie konkursu- wojewódzkim. Bardzo jesteśmy dumni z naszego ucznia, jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!! Gratulujemy również nagród, które zdobył Gabryś- wkrętarka akumulatorowa i zapięcie do roweru, nagrody ufundował Starosta Lubelski.
Dziękujemy Gmina Konopnica i OSP Zemborzyce -panu Andrzejowi Kuśmierczuk za transport wozem strażackim na miejsce konkursu, tj.do Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie 🙂  .
Należy jeszcze nadmienić, iż wszyscy uczestnicy konkursu zostali oprowadzeni po obiektach straży pożarnej, mogli z bliska obejrzeć wozy strażackie i sprzęt pożarniczy. Jednak najciekawszym doświadczeniem była możliwość lania wody z węza strażackiego. 🧯Prosimy teraz wszystkich o trzymanie kciuków za Gabriela przy kolejnym etapie konkursu.