❤ WALENTYNKI ❤

WALENTYNKI TROCHĘ WCZEŚNIEJ – DLACZEGO NIE?

 

Choć się boję odrobinkę,

ślę do Ciebie Walentynkę

bo nadzieję cichą mam,

że Ci troszkę szczęścia dam.

 

 

Walentynki to coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Jednak w tym roku Samorząd Uczniowski zorganizował je o jeden dzień wcześniej. We wtorek 13 lutego, za sprawą św. Walentego, dominowały w szkole kolory czerwieni i różu, korytarz dekorowały balony w kształcie serc a stroje uczniów

i nauczycieli dopasowane były do okoliczności. Od samego rana wszyscy z niecierpliwością czekali na obiecane niespodzianki.

Za namową samorządu, już w poniedziałek uczniowie przygotowali serduszka i kartki walentynkowe, by wziąć udział w zorganizowanej poczcie walentynkowej i wyrazić w ten sposób swoją sympatię do koleżanek i kolegów. Nie zabrakło także wyrazów sympatii pod adresem pani Dyrektor, wychowawców i nauczycieli. Samorządowe walentynkowe amorki miały dużo pracy z posegregowaniem tej poczty, ale udało im się przekazać wszystkie życzenia adresatom. Wszyscy zostali też obdarowani słodkimi walentynkowymi lizakami.

Z okazji święta zakochanych został zorganizowany konkurs na najbardziej walentynkową klasę lub grupę przedszkolną pod hasłem „Czerwone wygrywa”. Bezkonkurencyjna w tej konkurencji okazała się grupa „Jeżyków”, która otrzymała dyplom i nagrodę niespodziankę.

Najwięcej emocji wzbudziło jednak poszukiwanie w szkole dwóch ukrytych serduszek, ponieważ szczęśliwi znalazcy mieli szansę wygrać „dzień bez pytania”. Szczęście uśmiechnęło się tym razem do Agaty z klasy siódmej i Martynki z klasy drugiej. Dziewczętom serdecznie gratulujemy, a wszystkim – nie tylko zakochanym – życzymy z okazji walentynek dużo sympatii i miłości.