Fot. S. Furtak. Drużna dziewcząt i chłopców biorąca udział w II etapie Gminnego Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Konopnica w Zemborzycach Teresz.

II miejsce dziewcząt w II etapie Gminnego Halowego Turnieju Piłki Nożnej!

Drużyna dziewcząt  po raz drugi zajęła II miejsce w Gminnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Konopnica w kategorii klasy IV -VI. Drugi etap turnieju został rozegrany w czwartek 02.03. br. w  Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich.  Zawody przebiegały w sportowej atmosferze fair play, służyły promocji piłki nożnej, zdrowia i aktywnego stylu życia.

Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Agata Maszewska, Martyna Kowalczyk, Iga i Alicja Chmiel.

Drużyna chłopców powoli odrabia straty z faktu nie wystąpienia w I etapie turnieju. Walczyła dzielnie i zajęła tym razem V miejsce.

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Igor i Szymon Gano, Jan Wolski, Emil Wojtaszek, Sebastian Frant.

Opiekunem drużyn był nauczyciel w-f mgr Sławomir Furtak.

Gratulujemy dziewczętom i chłopcom osiągniętego wyniku, życzymy sukcesów w następnych zawodach. Kolejny III etap turnieju został zaplanowany na dzień 29 marca br. w Szkole Podstawowej  im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy.

Dziękujemy organizatorowi i dyrektor Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich mgr Anecie Putowskiej za miłe przyjęcie i sprawne przeprowadzenie zawodów.