Fot. Drużyna koszykówki z opiekunem mgr Sławomirem Furtakiem.

III MIEJSCE NASZEJ DRUŻYNY W GMINNYCH ZAWODACH PIŁKI KOSZYKOWEJ!

W dniu 06.10.2022r. w Szkole Podstawowej w Konopnicy odbyły się gminne zawody w koszykówkę drużyn mieszanych (zgodnie z regulaminem w grze powinna uczestniczyć przynajmniej jedna dziewczyna). Turniej został zorganizowany z okazji otwarcia i poświęcenia boiska wielofunkcyjnego przy szkole. Nasi reprezentanci w składzie: Maciej Góźdź, Marcin Zarajczyk, Igor Gano i Agata Maszewska wywalczyli miejsce na podium zdobywając puchar za III miejsce.

Oto klasyfikacja końcowa:
I miejsce SP w Motyczu,
II miejsce SP w Konopnicy,
III miejsce SP w Stasinie,
IV miejsce SP w Zemborzycach Tereszyńskich,
V miejsce SP w Radawcu Dużym.

Gratulujemy naszej drużynie i nauczycielowi w-f Panu mgr Sławomirowi Furtakowi.