Fot. Arch. Zwycięska drużyna Szkoły Podstawowej w Stasinie z opiekunem mgr S. Furtakiem.

Duży sukces naszych piłkarzy!

W  dniu 09.05.2022r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej  w Radawczyku Drugim odbył się ”Finał Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Konopnica” w kategorii dziewcząt i chłopców. Po rozegraniu zaciętych meczów  okazało się, że chłopcy z Naszej Szkoły zajęli  I miejsce. Poziom zawodów był wysoki a młodzi piłkarze  wykazali się dużym zaangażowaniem oraz sportową walką fair play.

Nasza drużyna pod wodzą mgr Sławomira Furtaka-nauczyciela  w-f,  wystąpiła w składzie: Gano Igor, Góźdź Maciej, Buczkowski Mateusz, Zarajczyk Marcin, Gano Bartosz.

Klasyfikacja końcowa w kategorii chłopców:

I miejsce- SP Stasin
II miejsce- SP Zemborzyce Tereszyńskie
III miejsce- SP Radawiec Duży
IV miejsce- SP Motycz
V miejsce- SP Konopnica
VI miejsce- Niepubliczna SP Radawczyk Drugi

Gratulujemy osiągniętego wyniku!