Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Po dwóch miesiącach słodkiego lenistwa, przyszedł czas na spakowanie tornistrów i nastawienie się na solidną naukę. Witaj, szkoło!

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się

 01 września 2021tj. środa o godz. 9.00 na sali gimnastycznej.

Msza Św. na rozpoczęcie roku katechetycznego w Kościele Parafialnym w Konopnicy,

będzie sprawowana  w dniu 05.09.2021, tj. niedziela o godz. 9.15.

Ze względu na uroczysty charakter wydarzenia przypominamy wszystkim uczniom o obowiązującym stroju odświętnym oraz zachowaniu rygoru sanitarnego.

Zapraszamy również Rodziców do udziału w uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego. Szanowni Rodzice, szkoła jest miejscem, w którym Wasze dzieci nie tylko zdobywają wiedzę, ale również uczą się odpowiedzialności i pracowitości. Życzę Wam jak najwięcej powodów do dumy z tego, że Wasze dziecko wyrasta na dobrego człowieka.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 wszystkim Uczniom składam serdeczne życzenia, wytrwałości, radości i sukcesów w szkole. Niech te dziesięć miesięcy będzie dla Was czasem poznawania otaczającego świata, rozwijania zainteresowań i poszukiwania drogi dalszego rozwoju. Życzę Wam, byście korzystali z każdej szansy na odniesienie sukcesu. Pamiętajcie, że nauka to inwestowanie w siebie.

Wszystkim Nauczycielom życzę wszelkiej pomyślności, sukcesów i satysfakcji z pracy dydaktycznej. Proszę pamiętać, że każdy z Państwa jest dla uczniów Przewodnikiem po fascynującym świecie nauki.

Wszystkim życzę więc, by w nowym roku szkolnym każdy z nas miał powody do radości.