Fot. Arch. Dom Państwa Katarzyny i Grzegorza Z. po przejściu nawałnicy.

Pomóżmy w odbudowie domu po nawałnicy!!

W miniony wtorek, podczas nocnej nawałnicy, która przeszła przez Stasin w gminie Konopnica, w poważny sposób ucierpiał dom Państwa Katarzyny i Grzegorza Z.rodziców dwóch naszych uczniów. Wiatr zerwał dach, który znalazł się 100 metrów od zabudowań, uszkodził częściowo budynki gospodarcze oraz stojące na podwórku maszyny, połamał rosnące wokół domu i w sadzie drzewa. Naruszona została konstrukcja jednej ze ścian domu.
Bardzo chcielibyśmy  pomóc rodzinie naszych uczniów. To ludzie bardzo życzliwi, zawsze pomocni i dobrzy dla innych. Teraz sami bardzo potrzebują wsparcia, głównie materialnego, ze względu na ogromne koszty, które muszą ponieść przy remoncie zniszczonego budynku. Stąd nasza inicjatywa i zbiórka. Prosimy wszystkich, którzy mogą wpłacić chociaż najmniejszą kwotę o pomoc i otwarte serce. Liczy się każda zebrana złotówka.

System płatności w serwisie Zrzutka:

  • Wpłatę na zrzutkę możesz dokonać błyskawicznie – po kliknięciu “Wpłać” wybierz ikonę swojego banku lub płatność kartą albo BLIKiem. Wpłata powinna pojawić się na zrzutce do kilku minut. Możesz również wykonać przelew tradycyjny (wszystkie dane do przelewu znajdziesz po wybraniu tej metody płatności). Pamiętaj, że zaksięgowanie takiego przelewu może trwać nawet dwa dni robocze.
  • Podczas dokonywania wpłaty możesz dołączyć wiadomość do organizatora, która może również być wyświetlona w komentarzach zrzutki.
  • Wpłaty na zrzutkę możesz dokonać nawet, gdy widnieje na niej informacja, że została zakończona. Dopiero wyłączenie zrzutki zablokuje taką możliwość.
  • Adres strony internetowej:https://zrzutka.pl/ux9ku6?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR1290FaceWJTrHhLlp8Ne1BydcSV10HeAiJK_lHZ5dhKemmPSzdA0rkn5U
Dyrekcja i Pracownicy Szkoły Podstawowej w Stasinie.