Wyniki Szkolnego Konkursu Walentynkowego

Jak pamiętacie Samorząd Uczniowski szkoły z okazji „Walentynek 2021” ogłosił konkurs na Najsympatyczniejszą Uczennicę  i Najsympatyczniejszego Ucznia szkoły. Głosowanie w formie ankiety zostało przeprowadzone z wykorzystaniem dziennika elektronicznego LIBRUS. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów.

W dniu dzisiejszym, tj. 17.02.2021r.  Komisja Konkursowa ogłosiła wyniki. W kategorii dziewcząt najwięcej głosów otrzymała Martynka Gano, a wśród chłopców  ex aequo Jaś Wolski i Jakub Gołofit. Gratulujemy! Wyróżnieni uczniowie po powrocie do szkoły otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Celem konkursu było podniesienie kultury osobistej wszystkich uczniów naszej szkoły poprzez promowanie kulturalnych zachowań w życiu codziennym oraz umiejętności zgodnego współżycia w grupie  i poprawnego komunikowania się.

Dziękujemy uczniom, opiekunowi SU mgr Małgorzacie Zawistowskiej, mgr Anicie Kozłowskiej nauczycielowi informatyki  za przygotowanie i sprawne przeprowadzenie konkursu.