Zdalnie, nadal pozytywnie. Wyzwanie 2

Przypominamy o wspólnym projekcie realizowanym przez mgr Annę Domaradzką, naszą psycholog szkolną  i mgr Oktawię Łagowską, psycholog PPP 7 w Lublinie, dzisiaj kolejne WYZWANIE 2. Jeżeli nie znacie zasad uczestnictwa odsyłamy Was do zakładki na naszej stronie internetowej „Psycholog szkolny” lub stronę internetową PPP nr 7 w Lublinie: https://ppp7.powiat.lublin.pl/wsparcie-psychologiczno-pedagogiczne-w-sytuacji-kryzysu-zwiazanego-z-epidemia-koronawirusa/wsparcie-psychologiczne/n,129260,zdalnie-nadal-pozytywnie.html
WYZWANIE  2
W poprzednim wyzwaniu zastanawiałeś się nad tym, co w sobie lubisz. Były to głównie cechy Twojego charakteru i wyglądu, natomiast dziś zapraszamy Cię do przyjrzenia się swoim umiejętnościom.
Nazwałyśmy je supermocami, uważając, że każdy jest niepowtarzalny i posiada wyjątkowe umiejętności, zaś najważniejsze jest ich odkrycie i wydobycie z głębi siebie. Supermoce nie muszą dotyczyć wyłącznie zdolności artystycznych, muzycznych czy sportowych. Być może jesteś osobą, której dowcipy wszystkich rozśmieszają? Może potrafisz naprawić urządzenia elektroniczne lub przygotować najlepszą kanapkę z serem? Jesteś osobą, która chętnie pomaga innym? Najlepiej umiesz słuchać, kiedy ktoś potrzebuje wsparcia? Przyjrzyj się zatem swoim super- umiejętnościom, superosiągnięciom, supersztuczkom i wybierz jeden lub kilka z wariantów/opcji.
Jak należy zrealizować wyzwanie? Wybierz dowolną opcję, bądź kilka z nich:
Opisz swoją supermoc.
Przedstaw ją graficznie, w formie komiksu, zagadki lub nagrania krótkiego filmu.
Masz jeszcze jakiś inny pomysł? Czekamy na efekty Twojej pracy pod adresem e-mail:
Opracowanie: Oktawia Łagowska, psycholog PPP 7 w Lublinie  i Anna Domaradzka, psycholog szkolny w Szkole Podstawowej  w Stasinie.