Zapraszamy do lektury wydań świątecznych: szkolnej gazetki „Stasinek” oraz „Echo Konopnicy”

W szkolnej gazetce „Stasinek”wydanie kwiecień 2020, redagowanej przez uczniów naszej szkoły: Krzysztofa Kota,  Paulinę Gęca, Zuzannę Serafin, pod czujnym okiem nauczycieli: mgr Agnieszki Chomickiej, mgr Dagmary Martynowskiej, znajdziemy życzenia świąteczne, artykuły o zdalnym nauczaniu widzianym okiem ucznia,  jak być  aktywnym w czasie epidemii, trochę rozrywki……

Link do strony wydania: Stasinek”-kwiecień-2020.

 „Echo Konopnicy”– informator gminny nr 3-4.2020, pod redakcją Małgorzaty Sulisz, zawiera wiele ciekawych artykułów, m.in. „Lekcja z korona wirusem”-rozmowa z psychoterapeutą Jackiem Szastem, wywiad z Wójtem Gminy Konopnica Mirosławem Żydkiem o aktualnej sytuacji w Gminie Konopnica, „Rekolekcje z koronawirusem”, autorstwa  ks. Mieczysława Puzewicza, strony poświęcone kulinariom „Wielkanoc w Kuchni”- dodatek specjalny, inne…..

Naszych Rodziców, uczniów, nauczycieli i sympatyków szkoły może zaciekawić artykuł na stronie 9 wydania, pt. „Gminny Dzień Kobiet”. Przeczytamy tam o występie naszych uczniów, którzy w marcu wystąpili z programem artystycznym nawiązującym do specyfiki święta. Pod artykułem zobaczymy fotografię uczniów uświetniających uroczystość z opiekunem mgr R. Wójcik.

Na stronie 2 znajdują się podpisane życzenia od Przewodniczącego Rady Gminy Konopnica, Wójta Gminy Konopnica, Zastępcy Wójta gminy Konopnica.

Link do strony wydania: https://konopnica.eu/wp-content/uploads/2020/04/Echo-Konopnicy-02-2020_NET.pdf

Zapraszamy do lektury czasopism!