Polacy dziękują pracownikom medycznym!

W czasie pandemii koronawirusa Polacy po raz kolejny pokazują, że potrafią być razem. Trwa ogólnopolska akcja społeczna „JesteśMY z Wami”, która polega na pokazaniu jedności z pracownikami służby zdrowia. Wspólnie chcemy podziękować lekarzom, pielęgniarkom, diagnostom laboratoryjnym, ratownikom medycznym, dyspozytorom, kierowcom, całej obsłudze szpitali, farmaceutom i wielu innym, którzy są na ciągłej służbie, odkąd ogłoszono pandemię koronawirusa.

Jak dołączyć do akcji?

  1. POBIERZ PLAKAT. Zapisz zdjęcie poniżej na swoim komputerze.
  2. WYDRUKUJ – jeśli masz dostęp do drukarki. Zrób kilka kopii, jeśli to możliwe.
  3. NARYSUJ. Twoje dziecko nudzi się w domu? Daj mu zadanie – niech narysuje własny plakat, albo odrysuje ze wzoru. Włącz najmłodszych do zabawy.
  4. POWIEŚ PLAKAT na klatce schodowej, w oknie, na drzwiach informację.
  5. UDOSTĘPNIJ informację o akcji na swoich social mediach, niech Twoi znajomi dowiedzą się o tym, że możemy być razem i pokazać wsparcie.
  6. #ZOSTAŃWDOMU jeśli to możliwe. Ta akcja powstała, żeby zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. Zostając w domu wspierasz medyków w swojej pracy.

Dodatkowo na Facebooku możesz użyć odpowiedniej nakładki na zdjęcie profilowe, żeby pokazać swoje wsparcie dla pracowników służby zdrowia i wszystkich tych, którzy pomagają nam przetrwać w tych trudnych czasach.

Po raz kolejny możemy pokazać, że w obliczu wyzwania, działamy wspólnie. JesteśMY z Wami!