Fot. E. Sito. Uczestnicy Gminnych Zawodów Drużynowych w Tenisie Stołowym z dyrektorem Szkoły Podstawowej w Stasinie, nauczycielami wychowania fizycznego ze szkół biorących udział w zawodach w dniu 11.12.2019 roku.

Gminne zawody w tenisie stołowym

W dniu 11 grudnia 2019r. w naszej szkole po raz kolejny odbyły się gminne drużynowe zawody tenisa stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców z klas IV-VI oraz VII-VIII, będące eliminacjami do zawodów rejonowych organizowanych przez Zarząd Powiatowy SZS. W zawodach wzięli udział uczniowie publicznych szkół podstawowych z terenu  Gminy Konopnica i Niepublicznej Szkoły Podstawowej  z  Oddziałem Przedszkolnym w Radawczyku Drugim. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play. Oto wyniki naszych reprezentacji:

W kategorii uczniowie klas IV-VI -chłopcy:

V-te, miejsce zajęła drużyna w składzie: Maciej Góźdź i Bartosz Gano.

W kategorii uczniowie klas VII-VIII -chłopcy:

III-cie, miejsce zajęła drużyna  w składzie: Jakub Łakota i Łukasz Kwiecień, nauczyciel-opiekun  mgr Sławomir Furtak.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, które wręczył dyrektor Szkoły Podstawowej w Stasinie mgr Jacek Wójcik oraz prawo reprezentowania gminy w zawodach rejonowych. Gratulujemy zawodnikom i ich nauczycielom osiągniętych wyników i zapraszamy na kolejne zawody!