Fot. A.Gano- Gęca. Laureaci, opiekunowie i organizatorzy Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej w dniu 8 listopada 2019r. w Szkole Podstawowej nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie ul. Bursztynowa 22,

Wręczenie nagród Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej

Wręczenie nagród oraz dyplomów Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej „Św. Jan Paweł II w różnych zakątkach świata” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Lublin i Lubelskiego Kuratora Oświaty  odbyło się w piątek 8 listopada 2019r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr  51 im. Jana Pawła II w Lublinie, ul. Bursztynowa 22.  Celem konkursu było inspirowanie uczniów do poszukiwania informacji o ciekawych miejscach, które odwiedził św. Jan Paweł II, rozwijanie kreatywności dzieci, kształcenie wrażliwości estetycznej, poszerzenie wiedzy na temat grafiki komputerowej, ukazanie możliwości technik komputerowych w twórczości artystycznej. Konkurs polegał na zaprojektowaniu i wykonaniu pocztówki w dowolnym programie graficznym, będącej ilustracją hasła „Św. Jan Paweł II w różnych zakątkach świata”.    I tak wśród wyróżnionych uczniów znalazły się dwie uczennice naszej szkoły:

W kategorii klas IV-VI
-Alicja Kot
W kategorii klas VII – VIII
-Paulina Gęca

Gratulujemy osiągniętego wyniku  uczniom naszej szkoły i ich nauczycielom opiekunom uczącym informatyki: mgr Dagmarze Martynowskiej i mgr Anicie Kozłowskiej.