Fot. R Wójcik. Uczestnicy gminnych indywidualnych zawodów w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców w Szkole Podstawowej w Stasinie dniu 09 października 2019r.

Gminne zawody w tenisie stołowym

W dniu 09 października 2019r. w naszej szkole odbyły się gminne indywidualne zawody w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców z klas IV-VI oraz z klas VII-VIII. Na starcie stanęli zawodnicy ze szkół podstawowych z terenu gminy Konopnica, tj.  Radawca Dużego, Zemborzyc Tereszyńskich, Motycza, Konopnicy i Stasina. Uczestnicy zawodów sportowych zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności sportowych.

Jest nam miło zakomunikować, że w kategorii chłopców z klas VII-VIII, II-gie miejsce zajął  Mateusz Suchowolak -uczeń kl. VII z naszej szkoły. Gratulacje! Naszą szkołę reprezentowali jeszcze: Maciej Góźdź, Bartosz Gano, Jakub Łakota, Łukasz Kwiecień, Julia Ożga, Wiktoria Dudek, Nikola Kowalczyk. Nauczycielem -opiekunem uczniów  był mgr Sławomir  Furtak nauczyciel w-f.

Mateusz będzie reprezentował naszą szkołę podczas zawodów rejonowych w tenisie stołowym zorganizowanych przez Powiatowy Związek SZS, które odbędą się w Bełżycach w dniu 28 października 2019 roku.

Zwycięzcy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy, które wręczył dyrektor Szkoły Podstawowej w Stasinie mgr Jacek Wójcik. Gratulujemy zawodnikom i ich opiekunom osiągniętych wyników i zapraszamy na kolejne zawody drużynowe które odbędą się w grudniu 2019 roku!