Fot.R. Wójcik. Występ dzieci podczas szkolnej uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia swoje święto obchodzą babcie, a dzień później dziadkowie. To właśnie do nich już dziś popłynęły z serca szczere życzenia od kochających wnuków. W naszej szkole obchody święta przebiegały bardzo uroczyście. W spotkaniu wzięli udział honorowi goście, czyli babcie i dziadkowie, a także rodzice, których serdecznie powitał dyrektor szkoły mgr Jacek Wójcik.

Część artystyczna rozpoczęła się od spektaklu pt. „Zielony Kapturek„, w którym uczniowie klasy VI przedstawili w humorystyczny sposób losy baśniowej bohaterki. Następnie dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klasy I i II zaprezentowali wierszyki i piosenki, przypominając jak ważnymi osobami w ich życiu są dziadkowie. Kolejną artystką na szkolnej scenie była Tetyana Boychuk, uczennica z klasy VII , która zachwyciła gości występem baletowym. W trakcie spotkania swój talent muzyczny ujawniła pani Ewelina  Sito, sekretarz szkoły, grająca na co dzień w orkiestrze dętej z Motycza. Pani Ewelina wykonała na saksofonie m.in. utwory: „Przetańczyć z tobą chcę całą noc”, „Besame mucho”, „Orkiestry dęte, „Kawiarenki”. To była wspaniała uczta dla ducha, którą dopełniło coś dla ciała, czyli pyszne ciasta i ciasteczka podane z herbatą i kawą.

Tego dnia w szkole zapanowała wręcz rodzinna atmosfera, którą stworzyli uczniowie pracujący pod kierunkiem wychowawców: p. Ewy Kliczka, p. Edyty Strug, p. Anety Podleśnej i p. Agnieszki Chomickiej. Podziękowania za pomoc w przygotowaniu słodkiego poczęstunku i pomoc w obsłudze zaproszonych Gości należą się  Rodzicom,  p. Marzenie Kot, p. Annie Kutwa, p. Reginie Wójcik  za pomoc w przygotowanie sali i dekoracji, p. Sławomirowi Furtakowi za obsługę nagłośnienia, Wiktorowi Mazurek za dowiezienie krzeseł własnym transportem. Dziękujemy!

Dzieci serdecznie dziękują  Babciom i Dziadkom za słodki poczęstunek. Cukierki i czekoladki były pyszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!