Fot. R. Wójcik. Jasełka wystawione przez uczniów szkoły podczas spotkania opłatkowego.

Szkolne spotkanie opłatkowe

Tradycyjnie w ostatnim dniu nauki przed Świętami Bożego Narodzenia społeczność szkoły spotyka się przy opłatku i dźwiękach kolęd, aby przez chwilę przeżywać wspólnie tę Radosną Tajemnicę. Tego roku szkolne spotkanie opłatkowe rozpoczęły „Jasełka” przygotowane pod kierunkiem mgr Katarzyny Kutwa.

Stroiki, zapalone świece i oczywiście opłatek na białym obrusie podkreślały doniosły nastrój uroczystości. Dyrektor Szkoły Jacek Wójcik złożył wszystkim  życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, mnóstwa prezentów pod choinką, pyszności na wigilijnym stole, wspaniałej rodzinnej atmosfery, wypełnionej melodią staropolskich kolęd.  Nastrój, jaki towarzyszył uczestnikom, długo jeszcze utrzymywał się podczas wigilijnych spotkań w klasach, wieńczących szkolną uroczystość opłatkową.

Podczas spotkania całej społeczności szkolnej miało miejsce pożegnanie Pani Renaty Rożek, która z dniem 01 stycznia zakończyła pracę wychowawcy świetlicy środowiskowej prowadzonej przez Fundację „Szkoła Przyszłości” w Stasinie. Dyrektor szkoły Jacek Wójcik z Panią Katarzyną Kutwa w podziękowaniu za wieloletnią pracę wręczyli bukiet kwiatów i upominek od kolegów i koleżanek z pracy. Dziękujemy Pani Renacie, za ogrom pracy, który włożyła w wychowanie i edukację dzieci i młodzieży naszej szkoły.