„Andrzejki 2018”

Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju.  29 listopada w naszej szkole, w scenerii tajemniczości wróżono z andrzejkowych kart, znaków zodiaku i liczb. Wielu uczniów obawiało się, że wróżby mogą być niezbyt pomyślne. Okazało się jednak, że prawie wszystkie dziewczęta wyjdą kiedyś za mąż, a chłopcy znajdą swoje żony. Dzięki wróżbom dowiedzieliśmy się również  jacy jesteśmy, kim będziemy w przyszłości, jakie czekają na nas sukcesy, itp. Podczas zabawy maluchów z oddziału przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej śmiechu było co niemiara. Czas pokaże, czy choć trochę spełnią się andrzejkowe wróżby. Po szaleństwach dzieci udały się do klas na poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

Uczniowie klas IV- VIII zabawę rozpoczęli od konsumpcji pysznej pizzy, wszak nie wszyscy po zakończonych lekcjach udali się do domu na obiad. Każdy mógł spróbować pysznych ciasteczek z „niespodzianką”, którą była wróżba napisana na pasku papieru. Serdeczne podziękowania za trud włożony w dostarczenie pizzy i pieczenie ciasteczek należą się Rodzicom.

Odbyła się również dyskoteka andrzejkowa, którą poprowadził znany nam „DJ KWIATEK”.  Królowały oczywiście najnowsze hity z list przebojów, więc zabawa była przednia.

Co dobre, szybko się kończy i ta zabawa dobiegła końca. Pocieszamy się tym, że za rok też będą „andrzejki”.