alt

Cykl przedsięwzięć  ekologicznych

alt

Po raz kolejny w naszej szkole realizowano zadania „Cyklu przedsięwzięć  ekologicznych  w Gminie Konopnica”. 17 listopada 2017r. podsumowano projekt, wyłoniono i nagrodzono laureatów.

W Konkursie Wiedzy „Ekologicznie w Gminie Konopnica” I miejsce zajęli Paulina Gęca i Bartosz Gano, II Anastazja Podleśna, a III Jakub Gołofit, IV Nikola Kowalczyk, V Julia Ożga, VI Krzysztof Kot. Laureaci otrzymali tablety i gry edukacyjne.

W konkursie plastycznym „Do serca przytul psa, weź na kolana kota” udział wzięli uczniowie kl. I-VII. Nagrodzono i wyróżniono 36 prac plastycznych w poszczególnych kategoriach wiekowych. W klasie pierwszej I miejsce zajął Kacper Suchowolak, II Zuzanna Sieńko i Iga Chmiel, III Martyna Kowalczyk i Gabriela Rutkowska. W kategorii kl. III-IV, I miejsce zajęli Maciej Góźdź i Tomasz Besztak, II Łucja Sieńko, III Luiza Surtel i Wiktoria Kutwa.

W kategorii klas starszych, I miejsce zajął Nataniel Sieńko, II-gie miejsce Nikola Kowalczyk, III Paulina Gęca. Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe sfinansowane przez WFOŚiGW w Lublinie oraz Gminę Konopnica.

Gratulujemy laureatom i zapraszamy do oglądania w holu szkoły, pokonkursowej wystawy prac plastycznych.

Koordynator projektu mgr Regina Wójcik