alt

„Coś z niczego”

alt

W Gminnym Konkursie Plastyczno-Technicznym „Coś z niczego„, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy w kategorii klas starszych uczniowie naszej szkoły zajęli:

I miejsce

Łucja Sieńko kl.IV

II miejsce

Anastazja Podleśna kl.IV

Nikola Kowalczyk kl.VI

III miejsce

Nina Wierzchowska kl.IV

 Paulina Gęca kl.V

Krzysztof Kot kl.VI

W konkursie wzięli uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Uczniów nagrodzono dyplomami i albumami przyrodniczymi. Po części oficjalnej wszystkich uczestników konkursu, rodziców i nauczycieli zaproszono na słodką niespodziankę. W przemiłej atmosferze integrowały się społeczności szkół podstawowych z naszej gminy.

Laureatom i opiekunowi Pani mgr Reginie Wójcik serdecznie gratulujemy! Rodzicom dziękujemy za pomoc w dotarciu uczniów na uroczystość wręczenia nagród.