eco

EKO- podsumowanie

eco

Fot. A. Kozłowska. Nagrodzeni w konkursach uczniowie szkoły z dyrektorem szkoły mgr Jackiem Wójcikiem i&nbspszkolnym koordynatorem akcji.

Od początku września na terenie naszej placówki realizowano przedsięwzięcie pod&nbspnazwą „Ekologia w Szkołach Gminy Konopnica”. Projekt finansowany był przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz Urząd Gminy w Konopnicy. Uczniowie uczestniczyli w wielu działaniach ekologicznych pod kierunkiem mgr Reginy Wójcik, nauczyciela przyrody. Podsumowując projekt w dniu 26&nbsplistopada 2015 roku, nagrodzono uczniów aktywnych, biorących udział w konkursach.

Uczestnicy Konkursu Piosenki Ekologicznej, którzy sami tworzyli teksty, a teksty były ambitne, ciekawe, pouczające i z humorem, otrzymali nagrody rzeczowe odtwarzacze MP-4, pamięć USB i przybory szkolne. Nagrodzono wszystkich 11 uczniów, którzy wzięli udział w konkursie.

I miejsce zajął Wojciech Danilkiewicz
II Anna Wójtowicz i Kacper Siek
III Kotowska Zuzanna, Mazurek Aleksandra, Świderski Jakub

W konkursie „Zbieram baterie chronię środowisko” ogółem uczniowie zebrali 3093&nbspbaterie.

I miejsce zajęła Nikola Kowalczyk- 1195 baterii.
Uczennica została nagrodzona tabletem.

Po ponad 500 baterii zebrali Mateusz Leziak i Anastazja Podleśna.
W nagrodę otrzymali po odtwarzaczu MP-4.

W konkursie „Zbieram baterie chronię środowisko” nagrodzono 18 uczniów,
wszystkich, którzy zbierali baterie.

Serdecznie dziękujemy Pani mgr Reginie Wójcik za przeprowadzenie konkursu na&nbspterenie szkoły, wszystkim Uczniom i Rodzicom za zaangażowanie w ochronę środowiska.