uganda

Podsumowanie akcji „Ołówek dla Ugandy”

ugandaJak pamiętacie przez cały maj w naszej szkole prowadzona była zbiórka artykułów szkolnych: nożyczek, kredek świecowych i ołówkowych, długopisów, flamastrów, pisaków, farb, pędzelków i oczywiście ołówków dla dzieci z Afryki. Był to odruch naszych serc na prośbę wolontariuszy Akademickiego Punktu Wolontariatu działającego przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Zebraliśmy pokaźną ilość artykułów szkolnych, które przekazaliśmy studentom – wolontariuszom. Protokół przekazania jest do wglądu w sekretariacie szkoły. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania.

Głęboko wierzymy, że wyprawa przesympatycznych studentek KUL w Lublinie Emilii Gawrysiak, Anety Kozioł i ich koleżanki zakończy się szczęśliwie i niebawem we wrześniu spotkamy się w naszej szkole.

Przypominamy link gdzie możemy śledzić losy wyprawy do Ugandy w ramach studenckiego wolontariatu: https://www.facebook.com/wolontariat.uganda?fref=ts.

Szkolny koordynator akcji – mgr Ewa Dudek