Fot. J. Nowakowska. Godz. 8.50 -egzamin ósmoklasisty 2021 z CKE-język polski, wtorek (25 maja) Szkoła Podstawowa w Stasinie.

Maraton egzaminacyjny kl. 8 rozpoczęty!

Egzamin ósmoklasisty 2021 z CKE, wtorek (25 maja) nasi uczniowie mierzą się z testem ósmoklasisty z języka polskiego. Zdający byli lekko podenerwowani, zastanawiając się, co znajdą w arkuszach przygotowanych przez CKE?  Zmagania potrwają aż trzy dni, od 25 do 27 maja. W czwartek uczniowie zmierzą się z matematyką, a w piątek z językiem angielskim. W pracy Komisji egzaminacyjnej naszych nauczycieli wspierają po raz kolejny nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. W. Witosa w Motyczu. Dziękujemy!

I tym razem egzaminy przeprowadzane  są,  w związku z sytuacją epidemiczną w kraju, w szczególnych warunkach. Każda szkoła zobowiązana jest do ścisłego przestrzegania ustalonych procedur i zaleceń wydanych przez MEN, a także Głównego Inspektora Sanitarnego. Takie przygotowanie egzaminu stanowiło wyzwanie zarówno dla dyrektora i nauczycieli, jak i pracowników administracji  i obsługi. Na szczęście nie zmieniło się jedno – wszyscy z optymizmem i wiarą we własne możliwości rozpoczęli trzydniowy maraton egzaminacyjny.

Drodzy Uczniowie klasy ósmej! 

Życzymy Wam, aby lata nauki zaowocowały dobrymi wynikami na egzaminie. Niech spełnią się Wasze oczekiwania i każdy z Was dostanie się do wymarzonej szkoły, a życiowe plany i zamierzenia niech wszystkie się zrealizują.

Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy szkoły oraz młodsi Koledzy i Koleżanki.