Niedziela. 25 lutego 2018. Imieniny: Bolebor, Cezary, Konstancjusz, Maciej, Małgorzata, Modest, Nicefor.

Dziennik elektroniczny

dziennikEL

Mapka dojazdu

MAPKA STASIN

Karta Dużej Rodziny

Oficjalny portal EU

ue

700 lat Motycza


Pierwsza pomoc

Bezpieczna

przeglądarka internetowa
dla dziecka

logo-na-fdn

 

portal wiem

Pogoda

unesco

zwiedzaj lublin

Czy podoba Ci się nasza nowa strona?
 
Start
Aktualności
III EDYCJA GMINNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ W STASINIE Drukuj

17 kwietnia 2012 roku w SP w Stasinie odbyła się kolejna trzecia, edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego "Mistrz Ortografii". Odbywał się on pod patronatem Wójta Gminy Konopnica - pana Mirosława Żydka. Osobami odpowiedzialnymi za organizację konkursu były nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: pani Edyta Strug oraz pani Aneta Podleśna. W konkursie wzięło udział 10 uczniów klas III, wytypowanych na drodze eliminacji, które przeprowadzili wychowawcy z poszczególnych szkół podstawowych naszej gminy. Podczas konkursu wszyscy uczestnicy pisali dyktando, rozwiązywali tekst z lukami ze znajomości zasad ortograficznych. Musieli wykazać się doskonałą znajomością ortografii i interpunkcji. W czasie gdy komisja sprawdzała testy, uczniowie brali udział w grach i zabawach integracyjnych. Wykonywali piękne, papierowe motyle. Organizatorzy zapewnili wszystkim uczestnikom słodki poczęstunek. Uroczystość zakończyła się wręczeniem nagród książkowych. Liwia Kowalska ze SP w Stasinie popełniła najmniej błędów i zdobyła tegoroczny tytuł Mistrza Ortografii, Wicemistrzem został Mateusz Olszak, ze SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy. Wyróżnienie natomiast otrzymała Marta Kość ze SP im. Ziemi Lubelskiej w Radawcu Dużym. Konkurs Ortograficzny klas III organizowany jest w SP w Stasinie co roku i stał się już tradycją szkoły. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy w naszej galerii.
Aneta Podleśna - nauczycielka SP Stasin

 
Gminne zawody w tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Konopnica Drukuj

W dniu 18.04.2012 r. w naszej szkole odbyły się gminne zawody w tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Konopnica. Więcej w zakładce sport w szkole.

 
Gminne spotkanie klas VI Drukuj

W dniu 27.04.2012 r. klasa szósta uczestniczyła w gminnym spotkaniu klas VI wszystkich szkół na terenie gimnazjum w Radawczyku D. W konkurencji sportowej uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce. Warto zaznaczyć, że w konkursie historycznym również zajęli I miejsce. Serdeczne gratulacje dla uczniów naszej szkoły i opiekunów.

 
"Miasto dla rowerów" Drukuj

10.05.2012 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielem stowarzyszenia "Miasto dla rowerów". Spotkanie miało na celu promować jazdę na rowerze w każdych warunkach codziennego naszego życia. Również przedstawione były formy bezpiecznego poruszania się po drodze rowerzystów zgodnie z nowymi przepisami ruchu drogowego. Zdjęcia ze spotkania możecie obejrzeć w naszej galerii.

 
Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny i Matematyczny uczniów klas III Drukuj

W dniach 17 i 18 maja 2012r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Bełżycach odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny i Matematyczny uczniów klas III. W Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym brało udział 38 uczniów z trzech gmin. Naszą szkołę reprezentowali : Liwia Kowalska, Antoni Misztal i Bartłomiej Jaśkowski.
Tytuł Wicemistrza otrzymali:
1. Liwia Kowalska
2. Antoni Misztal
W Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym zaś uczestniczyło 34 uczniów. Uczniowie naszej szkoły, którzy zakwalifikowali się do Konkursu Ortograficznego to: Liwia Kowalska, Olga Wójcik, Grzegorz Wydra. Wyróżnienie otrzymała:
1.Liwia Kowalska
Uczniowie zmagali się z dość trudnymi problemami ortograficznymi i matematycznymi, ale oczywiście na miarę mistrzów.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 
Festyn rodzinny Drukuj

Zapraszamy na festyn rodzinny, który odbędzie się już w sobotę dn. 26 maja 2012 r.

 
Więcej artykułów…
« pierwszapoprzednia71727374757677następnaostatnia »

Strona 76 z 77

Szkoła Podstawowa w Stasinie
Stasin 61
21-030 Motycz
woj. lubelskie
 

Ring ring

telefon (fax): 81 5031039

e-mail: szkola@spstasin.com.pl

 

Godziny pracy sekretariatu szkoły:

 

Pn. 08:00 - 16:00
Wt. 07:00 - 15:00
Śr. 07:00 - 15:00
Czw. 07:00 - 15:00
Pt. 07:00 -  15:00

Sekretarka: mgr Arleta Żydek

 

 

 

Galeria zdjęć
galeria

logo projektor

 

 

 

 

  


 

Słownik

Wpisz wyrażenie polskie lub angielskie:
Adam Misztal 2012.