Poniedziałek. 21 maja 2018. Imieniny: Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława, Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor, Wiktoriusz.

Dziennik elektroniczny

dziennikEL

Mapka dojazdu

MAPKA STASIN

Karta Dużej Rodziny

Oficjalny portal EU

ue

700 lat Motycza


Pierwsza pomoc

Bezpieczna

przeglądarka internetowa
dla dziecka

logo-na-fdn

 

portal wiem

Pogoda

unesco

zwiedzaj lublin

Czy podoba Ci się nasza nowa strona?
 
Start
Aktualności
OGŁOSZENIE Drukuj

Pierwsze zebranie z rodzicami odbędzie się dn. 7.09.2011 o godzinie 17.00 na sali gimnastycznej. Serdecznie zapraszamy!

 
Międzynarodowy Dzień Sprzątania Świata Drukuj

16.09.2011r. w naszej szkole uczciliśmy Międzynarodowy Dzień Sprzątania Świata. Uczciliśmy go oczywiście wspólnym sprzątaniem! Wszystkie klasy miały określony rejon przy szkole. Pani Regina Wójcik, która była organizatorem akcji , namawiała nas do sprzątania Ziemi, bo Ziemia to nasz najcenniejszy skarb.
Weronika Misztal, klasa 6

 
Rajd rowerowy Drukuj

23-go września klasy V i VI były na rajdzie rowerowym. Muszę przyznać, że było świetnie! Trasa była ciekawa. Byliśmy też w Stacji Meteorologicznej. Tam poznawaliśmy różne przyrządy do badania pogody takie jak deszczomierz, który mierzy ilość opadów atmosferycznych, barometr, który służy do pomiaru ciśnienia atmosferycznego. W zależności od zasady działania, barometry dzielą się na cieczowe i sprężynowe. Dowiedzieliśmy się trochę ciekawostek na temat samej Stacji. Wróciliśmy zadowoleni z pokonanej trasy mając dużą wiedzę na temat meteorologii.
Zosia Pietras, klasa 5

 
Spotkanie z Żandarmerią Wojskową Drukuj

06.10.2011r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z Żandarmerią Wojskową. Przedstawiono nam na symulatorze, co się może stać, kiedy nie mamy zapiętych pasów bezpieczeństwa, w czasie jazdy samochodem oraz zademonstrowano sprzęt policyjny. Każdy mógł usiąść na symulatorze albo przymierzyć kominiarkę antyterrorysty. Na sali gimnastycznej panowie przypomnieli nam zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. To była bardzo ciekawa lekcja. Inna, niż te spędzone w ławce.
Weronika Misztal, klasa 6

 
Akademia z okazji Dnia Nauczyciela Drukuj

13.10.11 r. odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Na tej akademii miało miejsce również ślubowanie klasy I. Na początku młodsi uczniowie powiedzieli wierszyki dla nauczycieli. Następnie uczniowie starszych klas zaprezentowali przedstawienie związane z tym dniem. Śpiewano piosenki oraz mówiono wiersze. Po części artystycznej uczniowie wręczali nauczycielom kwiaty. Po wręczeniu kwiatów wystąpiła klasa I z przygotowanym przez siebie repertuarem. Po zakończeniu przedstawienia pan dyrektor- Jacek Wójcik pasował każdego pierwszoklasistę na ucznia naszej szkoły. Przedstawiciele klas rozdali pierwszakom prezenty. Po akademii wszyscy uczniowie udali się do swoich klas.
Karolina Grzesiak, klasa 6

 
"Polowanie na nieznośnego smoka" Drukuj

W połowie października odbył się teatrzyk pod tytułem: "Polowanie na nieznośnego smoka". Przedstawienie było bardzo ciekawe, a morał był taki, że przyjaźń jest ważniejsza, niż jakikolwiek skarb. Występ był bardzo udany i pouczający. Zarówno mnie, jak i innym widzom bardzo się podobał.
Kacper Ozimkiewicz, klasa 6

 
Więcej artykułów…
« pierwszapoprzednia71727374757677787980następnaostatnia »

Strona 76 z 82

Szkoła Podstawowa w Stasinie
Stasin 61
21-030 Motycz
woj. lubelskie
 

Ring ring

telefon (fax): 81 5031039

e-mail: szkola@spstasin.com.pl

 

Godziny pracy sekretariatu szkoły:

 

Pn. 08:00 - 16:00
Wt. 07:00 - 15:00
Śr. 07:00 - 15:00
Czw. 07:00 - 15:00
Pt. 07:00 -  15:00

Sekretarka: mgr Arleta Żydek

 

 

 

Galeria zdjęć
galeria

logo projektor

 

 

 

 

  


 

Słownik

Wpisz wyrażenie polskie lub angielskie:
Adam Misztal 2012.