Niedziela. 25 lutego 2018. Imieniny: Bolebor, Cezary, Konstancjusz, Maciej, Małgorzata, Modest, Nicefor.

Dziennik elektroniczny

dziennikEL

Mapka dojazdu

MAPKA STASIN

Karta Dużej Rodziny

Oficjalny portal EU

ue

700 lat Motycza


Pierwsza pomoc

Bezpieczna

przeglądarka internetowa
dla dziecka

logo-na-fdn

 

portal wiem

Pogoda

unesco

zwiedzaj lublin

Czy podoba Ci się nasza nowa strona?
 
Start
Aktualności
Pan Marek - KRUS Drukuj

Dnia 6 marca przyjechał do nas pan z KRUSu. Pan Marek opowiadał nam o tym, jak łatwo o wypadek w gospodarstwie i jak się przed takim wypadkiem ustrzec. Pod koniec wypowiedzi pana Marka otrzymaliśmy foldery i opaski. Myślę, że wam się podobało.
Kacper Ozimkiewicz, klasa 6

 
"Wawiłow w barwach i słowach" Drukuj

Dnia 14 marca 2012 roku w Szkole Podstawowej w Stasinie odbył się Gminny Konkurs Plastyczny i Recytatorski Wawiłow w barwach i słowach pod patronatem wójta Gminy Konopnica, pana Mirosława Żydka, poświęcony twórczości wybitnej poetki, jaką była Danuta Wawiłow, laureatka wielu prestiżowych nagród literackich. Konkurs składał się z dwóch części: plastycznej i recytatorskiej. Osobami odpowiedzialnymi za zorganizowanie konkursu były nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej - pani Aneta Podleśna i pani Edyta Strug. Na konkurs wpłynęło 45 prac, po 9 z każdej szkoły z terenu naszej gminy. Tematyka prac świadczy o doskonałej znajomości treści wierszy Danuty Wawiłow przez uczestników konkursu. Różnorodność technik plastycznych, pomysłowość, dokładność, estetyka i wyraziste barwy prac konkursowych, sprawiły, że komisja miała nie lada kłopot z wyłonieniem laureatów. Nagrodę otrzymał m.in. uczeń naszej szkoły - Patryk Surtel, natomiast wyróżniono prace Anny Wójtowicz, Patrycji Gogłozy, Liwii Kowalskiej. Rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego i ogłoszenie wyników odbyło się po prezentacji wszystkich wierszy i dokonaniu oceny przez Jury: Dyrektor Gminnej Publicznej Biblioteki panią Ewę Misztal, logopedę panią Sabinę Szabat oraz nauczycielkę SP w Stasinie, opiekuna świetlicy szkolnej panią Annę Kutwa. Jury wyłoniło zwycięzców z poszczególnych kategorii wiekowych. W swoich kategoriach trzecie miejsce zajęli Łukasz Łakota i Jakub Głębocki, natomiast I miejsce w kategorii klas III zajęła Liwia Kowalska. Serdecznie gratulujemy!!!

 
Dzień Wiosny Drukuj

21 marca w naszej szkole odbył się Dzień Wiosny. Nauczyciele i Samorząd Uczniowski zorganizowali wiele ciekawych konkursów. Podzielono nas na kolorowe grupy. Potem poszczególne grupy miały wykonać zadania związane ze swoim kolorem. Niebieska grupa miała nawet swoje "modeliki". Nad wszystkim czuwała Pani Ola Poręba. Ci, którzy chcieli podtrzymać tradycję i pójść na wagary, w zasadzie nie musieli, gdyż ten dzień spędziliśmy całkiem ciekawie w szkole.
Kamil Błasik, klasa 6

 
"Jak przemoc i wyzwiska zgubiły pewnego liska" Drukuj

22.03.12 r. przyjechał do naszej szkoły teatr z Białegostoku z przedstawieniem pt. "Jak przemoc i wyzwiska zgubiły pewnego liska". Uczniowie obejrzeli to przedstawienie i każdy wyciągnął dla siebie jakieś wnioski, np., że kto obraża i lekceważy innych, nie ma przyjaciół.
Karolina Rożek, klasa 5

 
Trening prowadzony przez trenera GKS "Sokół" Drukuj

22 marca w naszej szkole odbył się trening prowadzony przez trenera GKS "Sokół". Więcej w zakładce sport w szkole.

 
"MISTERIUM MĘKI PANA JEZUSA" Drukuj

Uczniowie naszej szkoły brali udział w przedstawieniu "Misterium męki Pana Jezusa". Premiera odbyła się 26 marca w parafii w Konopnicy. Misterium przedstawiono w kościele w Krężnicy Jarej, Strzeszkowicach oraz na sesji w Urzędzie Gminy Konopnica. Występ wzruszał i wyzwalał wielkie emocje.
Zosia Pietras, klasa 5

 
« pierwszapoprzednia71727374757677następnaostatnia »

Strona 75 z 77

Szkoła Podstawowa w Stasinie
Stasin 61
21-030 Motycz
woj. lubelskie
 

Ring ring

telefon (fax): 81 5031039

e-mail: szkola@spstasin.com.pl

 

Godziny pracy sekretariatu szkoły:

 

Pn. 08:00 - 16:00
Wt. 07:00 - 15:00
Śr. 07:00 - 15:00
Czw. 07:00 - 15:00
Pt. 07:00 -  15:00

Sekretarka: mgr Arleta Żydek

 

 

 

Galeria zdjęć
galeria

logo projektor

 

 

 

 

  


 

Słownik

Wpisz wyrażenie polskie lub angielskie:
Adam Misztal 2012.