16 lipca 2018
Nowa strona internetowa szkoły już dostępna!

Z radością informujemy, że  18 lipca 2018 roku o godzinie 0:00 uruchomiona została nowa strona internetowa naszej szkoły w nowej szacie graficznej i w nowym układzie. To wszystko po to, by usprawnić działanie serwisu oraz spełnić oczekiwania Was Drodzy uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz odwiedzający stronę internauci. Nowa strona powstała z kilku powodów, ale najważniejszymi spośród nich były: przestarzała […]

zobacz więcej
mgr Jacek Wójcik – dyrektor szkoły
22 czerwca 2018
Życzenia wakacyjne
zobacz więcej
20 czerwca 2018
„Ciekawi siebie – ciekawi świata”

Miło nam zakomunikować, że od 01 września 2018 roku w naszej szkole będzie realizowany Projekt„Ciekawi siebie –ciekawi świata” we współpracy z Wyższą Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie w ramach Programu Operacyjnego. Głównym celem projektu jest wspieranie uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej w rozpoznawaniu własnych uzdolnień, rozwoju zainteresowań i kompetencji wspierających doskonalenie siebie. Udział w projekcie zapewnia: • identyfikację uzdolnień uczniów […]

zobacz więcej
dyrektor szkoły mgr Jacek Wójcik
18 czerwca 2018
Rekrutacja 2018/2019

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Stasinie informuje, że jeszcze można zapisać dziecko do szkoły,  na rok szkolny 2018/2019: –dzieci urodzone w roku 2011 rozpoczynają naukę w kl. I. od września 2018r., –dzieci urodzone w 2012 roku rozpoczynają obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne od września 2018 roku, -dzieci do klas II-VIII. 1. Zapraszamy do zapisywania do oddziału przedszkolnego w […]

zobacz więcej
fot. mgr Regina Wójcik
18 czerwca 2018
Wycieczka do Łodzi i Warszawy

14-15 czerwca klasy IV-VII odwiedziły stolicę i Łódź. Dopisała nam piękna pogoda i humor. Zwiedziliśmy Stadion Narodowy, gdzie poczuliśmy atmosferę rozpoczynających się mistrzostw. Następnie zwiedziliśmy Muzeum Miniatur XIX-wiecznej Warszawy i Starówkę. Z kolumny pomachał nam Król Zygmunt ubrany w barwy narodowe na czas Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji. Na rynku powitała nas Syrenka. Następnie udaliśmy się do Sejmu […]

zobacz więcej
mgr Regina Wójcik-wychowawca klasy VI
18 czerwca 2018
Aktywna tablica

Informujemy, że nasza szkoła w ramach rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno- komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „Aktywna tablica”otrzymała wsparcie  finansowe w kwocie 14 000,00 zł. Całkowita wartość zadania dla szkoły wyniesie w sumie 17,5 tys. zł (wsparcie finansowe 14 tys. zł + wkład własny 3,5 tys. zł.). W ramach […]

zobacz więcej
mgr Jacek Wójcik-dyrektor szkoły