Fot. R. Wójcik. Zajęcia pokazowe w Szkole Podstawowej w Stasinie poprowadzone instruktorów tańca szkoły Wasilewski-Felska w programie Crea Dance Fit.

Zajęcia pokazowe Centrum Tańca Wasilewski-Felska

Rozpoczął się nowy rok szkolny a wraz z nim ruszyła oferta zajęć dodatkowych dla naszych uczniów. Miłym przerywnikiem podczas czwartkowych zajęć szkolnych tj. 05 września 2019 roku o godz. 8.30, było pojawienie się w naszej szkole uśmiechniętych tancerek Ogólnopolskiej  Szkółki Tańca  Wasilewski – Felska. W ramach zajęć dzieci poznają różne formy taneczne (tańce towarzyskie,  dyskotekowe, itp.).

Udział w zajęciach pokazowych nie jest zobowiązujący do zapisania dziecka na zajęcia. Rodzice podejmą decyzję o wyborze jednej ze szkół, które zaprezentowały się w tym tygodniu. Proszę o uwagi i spostrzeżenia z przeprowadzonych zajęć przekazywać do dyrektora szkoły. Opłata ponoszona przez Rodziców za zajęcia w szkole Wasilewski -Felska za zajęcia raz w tygodniu 45 minut wyniesie 59,00zł., plus jednorazowa opłata wpisowa 40,00zł. Miesięczna opłata w drugiej szkole prowadzonej przez Pana Michała uzależniona będzie od ilości uczestników, będzie oscylowała w granicach 40,00 zł.. Zgłoszenia będzie można przekazywać do sekretariatu szkoły.  Szczegóły w najbliższym czasie. Zachęcamy do zapisywania się i obejrzenia  pokazu w szkole !!!   Niech taniec stanie się Waszą pasją!