Fot. J. Wójcik

Centrum Tańca Wasilewski-Felska zaprasza

Rozpoczął się nowy rok szkolny a wraz z nim ruszyła oferta zajęć dodatkowych dla naszych uczniów. Miłym przerywnikiem podczas czwartkowych zajęć szkolnych, było pojawienie się w naszej szkole uśmiechniętych tancerek Ogólnopolskiej  Szkółki Tańca  i Dobrych Manier Wasilewski & Felska. Dynamiczny pokaz, jaki  przygotowali dla nas  goście, tak spodobał się, szczególnie najmłodszym, że nie trzeba było nikogo namawiać do wspólnej zabawy.

W ramach zajęć dzieci poznają różne formy taneczne (tańce towarzyskie, narodowe, dyskotekowe, itp.) oraz podstawy savoir – vivre’u. Wiedza, by była łatwo przyswajalna powinna być przekazywana w formie zabawy, konkursów i scenek teatralnych. Program ma cztery stopnie, każdy przeznaczony jest dla dzieci w innym wieku (TALENTY – 0 i I klasa, ZŁOTA GWIAZDA – II klasa, GIGANCI – III klasa, GIGANCI – IV –V-VI klasa).

W szkole planujemy utworzenie II grup  wiekowych:

-I grupa- „O”- kl. I oraz kl. II- wtorek-12.05.12.50

-II grupa- kl. IV – V- klasa VI (od II-ego semestru) – wtorek 13.00-13.45

Miesięczna opłata od dziecka 55,00 zł. (bez względu na ilość zajęć w miesiącu, a więc w okresie świątecznym, czy ferii zimowych opłata nie ulega zmianie), szkoła tańca ma takie zasady. Zajęcia prowadziłaby Pani Dominika- na zdjęciu. Zgłoszenia pisemne należy przekazywać do sekretariatu szkoły do poniedziałku 10.09.2018r. ……., pierwsze zajęcia mogłyby odbyć się we wtorek 11 września 2018r.  o godz.  12.05.   Zachęcamy do zapisywania się i obejrzenia zdjęć z pokazu w szkole !!!   Niech taniec stanie się Waszą pasją!