alt

Tenis stołowy drużynowy

alt

W dniu 28 listopada 2017r. w naszej szkole po raz kolejny odbyły się zawody drużynowe tenisa stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców. Uczestnicy zawodów sportowych zaprezentowali wysoki poziom umiejętności sportowych.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy (opiekun Elżbieta Rekucka), II-gie miejsce zajęła drużyna SP w Stasinie w składzie: Aleksandra Mazurek i Anna Wójtowicz z kl. VII, opiekun mgr Sławomir Furtak, III miejsce SP im. W. Witosa w Motyczu (opiekun mgr Paweł Lipczak).

W kategorii chłopców I miejsce zajęła drużyna SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konopnicy (opiekun Elżbieta Rekucka), II-gie miejsce zajęła drużyna SP w Stasinie w składzie: Łukasz Łakota z kl. VII i Łukasz Kwiecień z kl. VI, (opiekun mgr Sławomir Furtak), III miejsce SP im. W. Witosa w Motyczu (opiekun mgr Paweł Lipczak)

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, które wręczył dyrektor Szkoły Podstawowej w Stasinie mgr Jacek Wójcik. Gratulujemy zawodnikom i ich opiekunom osiągniętych wyników i zapraszamy za rok na kolejne zawody!

mgr Sławomir Furtak-nauczyciel w-f