rok1516

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2015/16

rok1516

Fot. Inauguracja nowego roku szkolnego 2015/16 na sali gimnastycznej.

Pierwszy dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny 2015/2016 zabrzmiał dokładnie o godzinie 9.15. Dyrektor szkoły mgr Jacek Wójcik serdecznie powitał wszystkich przybyłych Uczniów, Rodziców, Nauczycieli, Pracowników Administracyjno-Obsługowych szkoły oraz zaproszonych Gości. Szczególne gorąco powitano nowo przybyłych przedszkolaków oraz pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swą przygodę z nauką w murach naszej placówki. Następnie dyrektor zapoznał zebranych z wychowawcami klas oraz nauczycielami poszczególnych przedmiotów. Życzył uczniom w nowym roku szkolnym dużo radości i przyjemności ze zdobywanej wiedzy oraz jak najwięcej „świadectw z czerwonym paskiem” na zakończenie roku szkolnego.

Po części oficjalnej wszyscy uczniowie udali się do przydzielonych sal, gdzie wychowawcy zapoznali ich z tegorocznym planem zajęć. W dniu dzisiejszym zajęć lekcyjnych nie było, ale jutro wszyscy ostro zabieramy się do pracy. Może też będzie mniejszy upał jak w dniu dzisiejszym!

Życzymy wszystkim: Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom, Rodzicom wytrwałości i powodzenia w nowym roku szkolnym 2015/2016!