Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

Po dwóch miesiącach słodkiego lenistwa, przyszedł czas na spakowanie tornistrów i nastawienie się na solidną naukę. Witaj, szkoło!

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się  01 września 2014 tj. poniedziałek o godz. 9.15 na sali gimnastycznej.

Msza Św. (dla zainteresowanych uczniów i Rodziców) w Kościele Parafialnym w Konopnicy o godz. 8.00. Opiekę w drodze do Kościoła i do szkoły sprawują rodzice  (prawni opiekunowie).

Ze względu na uroczysty charakter wydarzenia przypominamy wszystkim uczniom o obowiązującym stroju odświętnym. Charakter stroju regulują zapisy Statutu Szkoły.

Zapraszamy również Rodziców do udziału w uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015 wszystkim Uczniom składam serdeczne życzenia, wytrwałości, radości i sukcesów w szkole. Niech te dziesięć miesięcy będzie dla Was czasem poznawania otaczającego świata, rozwijania zainteresowań i poszukiwania drogi dalszego rozwoju. Życzę Wam, byście korzystali z każdej szansy na odniesienie sukcesu. Pamiętajcie, że nauka to inwestowanie w siebie.

Szanowni Rodzice, szkoła jest miejscem, w którym Wasze dzieci nie tylko zdobywają wiedzę, ale również uczą się odpowiedzialności i pracowitości. Życzę Wam jak najwięcej powodów do dumy z tego, że Wasze dziecko wyrasta na dobrego człowieka.

Wszystkim Nauczycielom życzę wszelkiej pomyślności, sukcesów i satysfakcji z pracy dydaktycznej. Proszę pamiętać, że każdy z Państwa jest dla uczniów Przewodnikiem po fascynującym świecie nauki.

Wszystkim życzę więc, by w nowym roku szkolnym każdy z nas miał powody do radości.

mgr Jacek Wójcik-dyrektor szkoły